Salonlarımız
salon LAMORE GARDEN

LAMORE GARDEN

Şehrin trafik ve karmaşasından uzak olan, Yeşilin tüm tonları ile havuzun mavisinin birbirlerine kavuştukları Gizli bir bahçe hazırladık sizler için...

Devamı
salon YAKUT SALONU

YAKUT SALONU

Romantik bir giriş yapmayı tercih ediyorsanız katlara çıkılan aydınlatmalı natürel konsept koridoru keşfedin.

Devamı
salon KEHRİBAR SALONU

KEHRİBAR SALONU

KEHRİBAR salonumuzun kapasitesi 280 kişiliktir. Düğün , Nişan , Kına gecesi , mezuniyet balosu ve şirket yemekleri yapılmaktadır. Orkestra alternatifleri, Fotoğraf ve video çekimleri , Salon Süsleme Detayları , Hostes , Gelin Koçu, Dans dersi , Demo yemek tadımları ve düğün öncesi yapılan provalar organizasyon paketine dahil olan hizmetlerimizdir.

Devamı
salon KEHRİBAR KINA KONAĞI

KEHRİBAR KINA KONAĞI

Kınanın rengi güzel bir kırmızıdır. Park L’amore ise size Kehribar Kına Konağının kapılarını açtığında işin rengi sizin zevkinize göre değişebilir. Alternatiflere göre dekore ettiğiniz bu salonda eğlenceli bir kına gecesine veya bir bekarlığa veda partisine hazır olun.

‘’Hem ağlarım, hem giderim…’’ diyen gelinler buraya.. Park L’amore düğününüzden önce ki unutulmaz kına gecenizin olmazsa olmazlarını tüm detaylarıyla sizin için önceden hazır ediyor.
Kına tahtından, karşılamaya, nedimelerinizden, müzik organisayonuna kadar bir çok detay şimdiden hazır. Peki siz eğlenmeye hazır mısınız?

Kehribar Kına salonumuz 280 kişiliktir.

Devamı
salon TURKUAZ SALONU

TURKUAZ SALONU

En yakınlarınızın eşlik ettiği küçük ölçekli, samimi bir davet için aradığınız konsept; gümüşün asaleti, huzurun ve ferahlığın simgesi olan beyaz ile buluşunca ortaya çıkan Turkuaz Salon’un düşlediğiniz o eşsiz mekana büründüğünü göreceksiniz.

Her düğünün aynı ve ayrı özen istediğini bilir ve o önem ile hazırlanırız.

Devamı
salon SAFİR SALONU

SAFİR SALONU

SAFİR salonumuzun kapasitesi 650 kişiliktir. Düğün , Nişan , Kına gecesi , mezuniyet balosu ve şirket yemekleri yapılmaktadır. Düğün organizasyonlarımıza Orkestra , Fotoğraf ve Kamera çekimleri , Salon süslemeleri , Hostes , Gelin nedimesi , Dans dersi , Demo yemek tadımları ve düğün öncesi yapılan provalar dahil olan hizmetlerimizdir.

Devamı
Teklif Al